Категорії
Мова Russian Украинский

Інтернет магазин спортивних товарів Forbox

Наша місія

Наша спеціалізація - єдиноборства. Разом з вами ми займаємося всіма видами бойових мистецтв, починаючи від боксу, дзюдо, карате, закінчуючи рукопашним боєм, самбо, змішаними видами бойових мистецтв (mixed martial arts) і джиу-джитсу.

Наша місія - забезпечити найбільш широкий асортимент, як вітчизняних виробників, так і брендів зі світовим ім'ям за доступними цінами.

Forbox допоможе організувати тренувальний процес в будь-якому виді єдиноборств, як для початківців, так і для просунутих бійців. Всю екіпіровку, починаючи від рукавичок, бинтів і кап, закінчуючи боксерськими мішками і грушами, тепер ви можете замовити в одному місці. Ми можемо запропонувати як товари початкового і бюджетного рівня, так і професійну екіпіровку, орієнтовану на кращих бійців.

Наші менеджери мають вузьку спеціалізацію і готові з радістю проконсультувати вас з будь-яких питань, пов'язаних з єдиноборствами.

Можливість самовивозу

Для зручності наших клієнтів працює самовивезення товару з офісу. Самовивіз здійснюється за попереднім замовленням і після узгодження з менеджером магазину.

Ми завжди раді бачити вас у нас в офісі. Для того щоб ми змогли забезпечити і задовольнити ваш запит, рекомендуємо попередньо зробити замовлення на цікаві для позиції або розміри. Це дозволить нам в разі необхідності завчасно підвезти цікавлять позиції зі складу.

Вітрина магазину Forbox Вітрина магазину forbox 2

Стабільність. Гарантії

Інтернет магазин працює з 2011 року. Ми дорожимо своєю діловою репутацією. З цієї причини ви можете бути впевнені, що здійснюючи покупки з нами, ми будемо докладати всіх зусиль, щоб виконати ваше замовлення в максимально стислі терміни.

Forbox - це зареєстрована торгова марка. Здійснюючи замовлення у нас, ви захищені від шахрайства.

Ми гарантуємо повернення і обмін товарів в порядку, встановленому законодавством України. Також ми забезпечуємо можливість здійснення покупки через юридичну особу по виставленому рахунку. Детальніше про умови доставки і умовах оформлення замовлень .

Патент на торговельну марку Forbox

Робота з партнерами

В магазині працює накопичувальна дисконтна програма, яка дозволяє отримати особливі ціни за умови постійної співпраці.

Також ми відкриті для нових пропозицій від виробників і постачальників екіпіровки для єдиноборств. Свої пропозиції надсилайте на пошту info@forbox.com.ua .