Категорії
Фільтр:
 • Ціна
  - грн.
 • Висота:
 • Виробники
 • Матеріал:
Мова Russian Украинский

Наливні боксерські груші

Список Сітка
Не знайшли потрібний товар? Зателефонуйте нам
Код товару: 4083-78
 • Топ продаж
  Топ продажів. Вибір покупців.
Манекен підлоговий для відпрацювання ударів регулюємий висота 153см-180см (BO-1703, PU+PE резина)
Професійний водоналивний манекен для відпрацювання ударів. Підійде широкому колу спортсменів - від початківців до досвідчених. Максимально імітує реальний бій, удари наносяться не по ..
11 993грн.
Код товару: 4084-78
Мішок підлоговий наливний для відпрацювання ударів висота 173см (BO-1681, ABS-силикагель)
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. ..
11 635грн.
Код товару: 1634-78
Мішок боксерський підлоговий насипний Zelart (SB-2140, чорний)
Не требует крепления к потолку или стенам. Универсальная форма изделия – резиновая груша сверху и устойчивая платформа внизу превосходно подходят для проведения тренировок по боксу, единоборствам и..
6 175грн.
Код товару: 1632-78
Мішок боксерський підлоговий водоналивний Zelart (SB-2135, червоний)
Классическая форма – в виде цилиндрического мешка сверху и прочного основания, позволяет отрабатывать различные удары в боксе или единоборствах, подходят и для занятий фитнесом. Материал изготовлен..
5 200грн.
Код товару: 5010-24
 • Сделано в Украине
  Вироблено в Україні.
Манекен для боксу і ММА дитячий Spurt Kids з руками на платформі ПХВ (TR-004)
Манекен для занять боксом, ММА і іншими видами єдиноборств. Орієнтовна висота - 140 см. Виконується з руками на платформі. Орієнтовна вага - 22-25кг. Зовнішній матеріал ..
8 800грн.
Код товару: 5011-24
 • Сделано в Украине
  Вироблено в Україні.
Манекен для боксу і ММА дитячий Spurt Kids без рук на платформі ПХВ (TR-005)
Манекен для занять боксом, ММА і іншими видами єдиноборств. Орієнтовна висота - 140 см. Виконується без рук на платформі. Орієнтовна вага - 22-25кг. Зовнішній матеріал -..
8 800грн.
Код товару: 5007-24
 • Сделано в Украине
  Вироблено в Україні.
Манекен для боксу і ММА Spurt Tripod з руками на платформі з ПВХ 185см (TR-001)
Манекен для занять боксом, ММА і іншими видами єдиноборств. Орієнтовна висота - 185 см. Виконується з руками на платформі. Орієнтовна вага - 45-50кг. Зовнішній матеріал ..
10 100грн.
Код товару: 5008-24
 • Сделано в Украине
  Вироблено в Україні.
Манекен для боксу і ММА Spurt Tripod без рук на платформі виконаний з ПВХ 185 см (TR-002)
Манекен для занять боксом, ММА і іншими видами єдиноборств. Орієнтовна висота - 185 см. Виконується без рук на платформі. Орієнтовна вага - 45-50кг. Зовнішній матеріал -..
10 100грн.
Код товару: 7364-98
 • Натуральная кожа
  Зроблено із натуральної шкіри
Груша швидкісна для підлоги водоналивна MAXXMMA (RAB02)
Тип: груша пневматична каплевидная підлоги.  Матеріал: верх - PVC.  Діаметр: 21 см. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомле..
Код товару: 7399-98
Боксерський набір дитячий (рукавички + груша на стійці) (BO-1524, червоний)
Тип: груша пневматична каплевидная підлоги.  Матеріал: верх - PVC. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. ..
Код товару: 0868-11
Підлоговий мішок Tubmler RDX
Важным элементом тренировки боксёров и кикбоксёров является работа с мешком. Занятия на таком снаряде развивают силу удара, технику боя, выносливость, координацию. Если вы не боксёр, а просто хотит..
Код товару: 1161-98
Наливний манекен Zelart (BO-6038, червоний)
Человекоподобные манекены позволяют спортсменам оптимально приблизиться к реальному бою с противником. Во-первых, они имеют приближенный к реальному рост, во-вторых, резина изготовления очень хорош..
Код товару: 1630-78
Манекен підлоговий водоналивний LN-6033
Манекен напольный водоналивной выполнен из мягкого прорезиненного материала, а также более удобен в эксплуатации, так как не требует крепления к стене или потолку. Его универсальность позволяет..
Код товару: 1636-78
Мішок боксерський підлоговий водоналивний SC-8282-9
Мешок выполнен из высокопрочной пластмассы в основании, так как на нее приходится множество жестких ударов, верхняя часть изделия выполняется цилиндрической формы, изготовленной из PVC. Материа..
Код товару: 1635-78
Мішок боксерський підлоговий водоналивний SC-8282-2
Наливной мешок позволяет проводить удары в корпус с различных направлений, и даже отрабатывать удары в голову. Представленная модель обладает всеми преимуществами традиционных мешков для бокса, но ..
Код товару: 1631-78
Мішок боксерський підлоговий водоналивний LN-6030
Водоналивной мешок для бокса устанавливается на полу и прекрасно регулируется по высоте. Состоит из двух частей: верхней – мешка, и нижней – платформы. Платформа заполняется для тяжелыми материалам..
Код товару: 1633-78
Мішок боксерський Zelart підлоговий водоналивний (SB-2141, червоний)
Подвижный мешок предназначен для тренировок по боксу (для постановки боковых и прямых ударов, нанесения их снизу и прямо в туловище), а также для тренировок различных техник единоборств. Издели..

Що таке наливний мішок

Наливні груші і мішки (манекени) використовуються як в боксі, так і інших видах єдиноборств для постановки ударної техніки. Від звичайних важких груш і мішків відрізняються фіксацією і кріпленням - їх немає необхідності кріпити до стелі або стіні. Наливні мішки мають високу стійкість за рахунок нижньої платформи, яка наповнюється піском або водою. Складаються вони з двох елементів: основа і ударна частина.

Основа манекена виконується порожниста, усередині знаходиться порожній бак, який заповнюється водою або піском. Вага груші або мішка без заповнення коливається від 12 до 20-25 кг, після заповнення основи може досягати до 100 кг. За рахунок цього досягається висока стійкість.

Ударна поверхня виконується зі спеціальних прогумованих матеріалів, які максимально імітують людське тіло, як по вазі, так і по щільності. Завдаючи ударів з такого матеріалу, боєць здатний максимально імітувати атаку в реальні частини тіла - голову, тулуб і т.д.

Переваги перед звичайними мішками

За рахунок своєї форми і матеріалу, наливні груші і манекени мають ряд переваг в порівнянні зі звичайними грушами:

 • Немає необхідності додаткового кріплення. Ваші стіни і стелі залишаться цілими, навіть якщо Ви закинути тренування.
 • Наливна груша менше піддається розгойдування, як результат відпрацювання комбінацій і нокаутуючий удар стане ще легше.
 • Груша в формі манекена максимально імітує реальну людину, Ви зможете відпрацювати правильний удар в задану частину (наприклад, в підборіддя), а не представляти уявного суперника на боксерському мішку.
 • Наливний мішок вимагає меншого місця для установки.
 • Немає необхідності роботи вузол кріплення.
 • Зовнішній матеріал максимально імітує людське тіло, як по щільності, так і по вазі на відміну від звичайних мішків, які можуть бути або занадто м'які, або дуже тверді.
 • На відміну від важкого класичного мішка, наливний можна легко підняти або опустити на задану висоту.

Як купити

Купити наливну боксерську грушу дуже просто - достатньо зателефонувати нам або оформити заявку на сайті. Ми підберемо необхідну для Вас модель та організуємо оперативну доставку в будь-яку точку України.

Займаючись з наливними мішками, не забувайте використовувати боксерські рукавички . Рукавички допоможуть захистити кісточки, запобігти травми рук і продовжать термін служби вашого манекена.

Читати далі ...