Категорії
Мова Russian Украинский

Умови публічного договору

Загальні положення:

 1. Оформлення замовлення в інтернет магазині Forbox.com.ua означає погодження з усіма правилами та положеннями цього договору.
 2. Реалізація продукції в інтернет магазині Forbox.com.ua здійснюється відповідно до цієї Угоди. Якщо будь-які правовідносини не врегульовані цією угодою, застосовуються загальні положення цивільного права України.
 3. Під реалізацією продукції розуміється весь комплекс необхідних дій для оформлення і доставки замовлення, розміщеного на сторінках магазину Forbox.com.ua.
 4. Предметом угоди про реалізацію (купівлі-продажу) товарів в інтернет магазині Forbox.com.ua є передача права власності на товар, що купується з боку магазину клієнту, а також оплата зазначеного товару Клієнтом.
 5. Магазин зобов'язується в порядку та на умовах цієї угоди поставити товар, а покупець зобов'язується прийняти та оплатити замовлений товар. Якщо сторони зі своєї вини не виконують зазначені зобов'язання, Вони несуть відповідальність, передбачену законодавством.

Комплектність і опис товару:

 1. Комплектність товару, його опис, порядок використання і інші характеристики, вказуються на сторінці товару. Виробник і інтернет магазин Forbox.com.ua залишають за собою право внесення змін до товар і його опис без попереднього узгодження з клієнтом. Іншими словами товар, що поставляється клієнту, може відрізнятися за кольором і / або іншим характеристикам без будь-якої компенсації з боку магазину.
 2. Замовлення на товар оформляється як через форму замовлення на сторінках магазину Forbox.com.ua, так і по телефонах, вказаних на сайті в робочий час.
 3. Якщо замовлення оформлене в неробочий час, його обробка здійснюється в перший робочий день після оформлення.
 4. Валютою є українська гривня.
 5. Оплата товару може здійснюватися шляхом банківського переказу, оплати готівкою кур'єру, оплати на банківську карту.
 6. Умови оплати конкретної партії погоджуються з менеджером.

Умови поставки товару:

 1. Поставка товару здійснюється наступними способами:
  1. кур'єрська доставка по м.Києву;
  2. доставка узгодженим перевізником по Україні;
 2. Умови оплати післяплатою узгоджуються індивідуально. Вартість післяплати за рахунок клієнта.
 3. Відправка товару без післяплати здійснюється тільки на умовах 100% передоплати.
 4. Вартість доставки товару залежить від умов доставки і є предметом регулювання перевізника.
 5. Термін доставки товару складається від 2 до 5 робочих днів з моменту оформлення замовлення. У деяких випадках термін доставки може відрізнятися.
 6. Порядок доставки великогабаритного товару узгоджується індивідуально.
 7. У разі відмови Клієнта від Товару, відправленого післяплатою, Клієнт сплачує повну вартість доставки і повернення товару магазину.
 8. У разі відмови Клієнтом від виконання вищевказаного пункту, Магазин залишає за собою право передачі інформації про несумлінне покупця в єдиний реєстр недобросовісних покупців України.
 9. Комплектність, кількість і зовнішній вигляд товару перевіряються Клієнтом тільки при отриманні товару. Якщо зовнішній огляд не був здійснений при доставці кур'єром або на відділенні поштового перевізника, претензії за зовнішнім виглядом, кількістю і відкритих дефектах не приймаються.
 10. Товар, замовлений клієнтом, резервується на строк до 36 годин з моменту підтвердження замовлення. Якщо на протязіі цього часу товар, поставлений в резерв, не оплачується, замовлення вважається скасованим. Магазин не несе ніякої відповідальності і не надає компенсації за оплату скасованих замовлень.
 11. Знижений у ціні товар відвантажується тільки на умовах 100% передоплати.

Повернення і обмін товару:

 1. Порядок надання послуг та реалізації товару Магазином регулюється Законом України "Про захист прав споживачів".
 2. Споживач має право обміняти товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
 3. Вимоги щодо обміну / повернення товару підлягає задоволенню, якщо вони були заявлені протягом 14 днів після придбання товару, не рахуючи дня покупки.
 4. Товар підлягає поверненню тільки в разі, якщо клієнт не використовував його за призначенням, а також збережено його товарний вигляд , споживчі властивості, упаковка і комплектація товару .
 5. При поверненні товару розрахунки з Клієнтом провадяться виходячи з вартості товару на момент його покупки.
 6. Виплата грошових коштів здійснюється протягом 2-3 робочих днів з моменту повернення товару.
 7. При поверненні або обміні товару вартість пересилки оплачується за рахунок Клієнта.
 8. Повернення великогабаритного товару здійснюється тільки на склад поштовим перевізником.  Великогабаритний товар не приймається в точці самовивозу.
 9. При поверненні товару належної якості, відправка товару іншого розміру або кольору, або повернення грошових коштів здійснюється протягом 2-3 робочих днів після отримання відправленого Покупцем товару.
 10. Товари, придбані за спеціальними знижками, акціями або отримані в подарунок поверненню не підлягають.
 11. Товари особистої гігієни (капи, пахові раковини і аналогічні) поверненню та обміну не підлягають.
 12. Товари, які були у використанні поверненню або обміну не підлягають.
 13. Товари з уцінкою поверненню або обміну не підлягають.
 14. Інтернет магазин Forbox не оплачує банківські комісії за переказ грошових коштів на картку отримувача. Всі комісії, пов’язані з таким переводом здійснюються за рахунок грошових коштів до переводу.
 15. Для оформленян повернення необходіо заповнити зразок заяви на повертення товару, вказавши паспорті дані та ІПН, та відправити її разом із товаром на повернення.

Заява на повернення

Умови гарантії

 1. Гарантійний термін на товар встановлюється виробником або постачальником товару індивідуально в кожному конкретному випадку. Якщо інше не встановлено виробником, гарантійний термін на продукцію складає 14 днів з моменту його отримання за умови дотримання правил і рекомендацій постачальника за умовами використання продукції.
 2. Під гарантійним випадком мається на увазі ушкодження швів, зовнішнього або внутрішнього матеріалу, яке є результатом виробничого браку.
 3. Для встановлення факту гарантійного випадку необхідно надати фото товару і заяву, в якому викласти те, що трапилося.
 4. Рішення про те чи є окремий випадок гарантійним, приймається протягом до 7 робочих днів, про що ми повідомляємо на пошту, або по телефону.
 5. Якщо магазин приймає рішення про настання гарантійного випадку, на свій розсуд має право: а) або поміняти виріб на аналогічний, б) або зробити гарантійний ремонт, в) або зробити повернення коштів покупцю.
 6. Не є гарантійними випадками наступні ситуації:
  • Природний знос товару внаслідок його використання в єдиноборствах (робота з мішками , грушами, манекенами та т.д.).
  • Будь-які зовнішні ушкодження не пов'язані з виробничим браком - подряпини, відколи, порізи, розриви, умисні пошкодження тощо.
  • Пошкодження зовнішнього шару (фарби, принта).
  • Будь-які пошкодження, пов'язані з невірної експлуатацією товару, наприклад, рукавичок для спарингів на важких мішках і т.д.

Авторські права:

 1. Всі авторські права захищені.
 2. Використання матеріалів, розміщених в Магазині, дозволяється тільки після узгодження з адміністрацією за умови розміщення посилання на першоджерело.
 3. Копіювання чи використання фото і відео матеріалів заборонено.

Захист персональних даних:

 1. Шляхом оформлення замовлення Ви передаєте свою згоду на право використовувати Ваші персональні дані з метою оформлення замовлення, а також його супроводу, відправки замовлення, доставки товару та інших необхідних заходів для виконання зобов'язань магазину з доставки Вам замовлення.
 2. Вся інформація, передана в магазин Forbox.com.ua використовується тільки для обробки замовлень, адміністрування клієнтів, реєстрації продуктів і надання підтримки і допомоги в оформленні замовлень. Всі дані, що знаходяться в інтернетмагазині Forbox.com.ua не передаються третім особам за винятком обумовлених випадків.
 3. В офіційні державні органи вона передається відповідно до юридичних вимог
 4. Ви має право знати, які Ваші дані зберігаються у нас, можете в будь-який час відкликати дозвіл на використання Ваших даних за винятком обумовлених випадків.

Інші застереження:

 1. Підтверджуючи замовлення, клієнт дає право і не заперечує проти відправки смс повідомлень на свій номер телефону про статус його замовлення, місцезнаходження посилки і т.д., в тому числі про важливі акції та пропозиції.
 2. Підтверджуючи замовлення, клієнт дає право на використання його персональних даних інтернет магазину Forbox.com.ua.
 3. Магазин має право без попередньо узгодження вносити будь-які зміни в умови надання послуг.
 4. Всі зміни, або новини публікуються на сторінках нашого магазину. Актуальну інформацію про статус послуг клієнт може подивитися у відповідних розділах сайту.
 5. Товари, представлені в магазині, виготовляються з різних матеріалів, серед яких натуральна шкіра, тканини, різні пластмаси (термопластмаси), шкірозамінник на основі полівінілхлориду та поліуретану. Використовувані матеріали не відносяться до небезпечних або отруйних речовин, однак ми настійно рекомендуємо перед використанням екіпіровки проконсультуватися з лікарем. Не рекомендується використовувати екіпіровку, якщо вона викликає алергічні або дратівливі реакції.
 6. Звертаємо увагу, що заняття будь-якими видами єдиноборств передбачає можливе нанесення каліцтв і пошкоджень спаринг-партнерами. Всі товари для єдиноборств, представлені в магазині, створені для захисту від таких пошкоджень, в більшості випадків сприяють зниженню можливих пошкоджень, але не гарантують такого факту. Іншими словами, заняття єдиноборствами здійснюється вами на свій страх і ризик, використання екіпіровки, розміщеної в нашому магазині не може гарантувати 100% безпеки під час спарингів.