Категорії
Фільтр:
 • Ціна
  - грн.
 • Висота:
 • Виробники
 • Матеріал:
Мова Russian Украинский

Боксерські груші та мішки

Код товару: 2283-16
 • Сделано в Украине
  Вироблено в Україні.
Мішок боксерський 40х18 брезент SENAT
Призначений для вживання дітьми у грі на основі фізичних вправ і викиду енергії. Допомагає розвинути у дитини наполегливість, сміливість, поліпшити загальний фізичний стан і реакцію. Вага 2,6 - 2..
272грн.

Яку боксерську грушу купити?

Якщо Ви вирішили досягти висот у боксі, поліпшити свою техніку, або позайматися з дитиною - боксерська груша це правильно придбання. Саме з цим снарядом бійці проводять багато часу на тренуваннях, удосконалюючи свою майстерність.

Великий асортимент викличе у вас питання: «А яку ж грушу купити?». Ми допоможемо Вам підібрати найкращий варіант. На сьогодні зустрічаються такі види груш в залежності від форми:

 • Циліндр.
 • Крапля.
 • Пневматичні швидкісні груші.

Циліндр

Цилиндрическая груша або як її називають боксерський мішок - це класика в єдиноборствах. У більшості випадків мішок підійде будь-якому спортсмену, дітям і дорослим незалежно від рівня їх підготовки і кваліфікації з причини своєї багатофункціональності та універсальності.

Вага мішка може дуже сильно відрізнятися, починаючи від 10 кг і закінчуючи 100-110 кг. Теж стосується і висоти - від 0,5 до 2,0 метрів. Підібрати всі зазначені параметри ви можете самостійно, скориставшись фільтром. Вага рекомендується підбирати з пропорцією 0,8-0,9 до маси самого спортсмена. Наприклад, якщо Ваша вага близько 60 кг, мішок повинен бути не менше 48-50 кг.

Цилиндрическая форма використовується для всіх видів єдиноборств. На мішку можна поставити прямі і бокові удари руками, а також практично всі удари ногами. Дуже зручно буде напрацьовувати комбінації зі снарядом великої ваги на увазі низької розгойдування.

Крапля

Краплеподібні снаряди називаються грошима з причини своєї форми. Габарити зазвичай значно менше, ніж у мішка, від 0,3 до 0,7 метрів у висоту з діаметром до 40 см. Середня вага також менше і становить близько 10-15 кг.

Груші дуже зручні для становлення техніки ударів руками - найрізноманітніші прямі, бічні і удари знизу, а також їх поєднання. Але ось працювати ногами по краплині значно складніше, тут Ви зможете відпрацювати тільки високі удари в область голови.

Пневмогруша

Пневматичні груші беруть свою назву через наповнювача - всередині знаходиться повітряна камера з клапаном, як в звичайному футбольному м'ячі. Бувають вони двох типів: швидкісні груші, які використовуються на платформах і груші на розтяжках, які зазвичай кріпляться спеціальними гумками-джгутами до підлоги і стелі.

Як оформити замовлення?

Купити боксерську грушу або мішок у нас дуже легко! Досить заповнити форму на сайті, або зателефонувати нам за телефонами, розміщеним на сторінці. Наші менеджери підберуть необхідний розмір, модель і з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Рекомендуємо Вам працювати з важкими снарядами тільки в спеціальній екіпіровці - снарядних рукавичках , які захистять Ваші руки від небажаних пошкоджень. В окремих випадках Ви також можете використовувати звичайні рукавички для боксу, проте термін їх служби в такому разі значно знизиться.

Не забудьте купити скакалку - це другий за важливістю снаряд після боксерської груші. Скакалці будь боєць приділяє дуже багато часу, адже саме завдяки їй підвищується витривалість, ставиться техніка пересування на рингу.

Доставка

Ми завжди намагаємося зробити все, щоб Ваше замовлення було найближчим часом доставлений в будь-яку точку України.

Читати далі ...