Категорії
Мова Russian Украинский

Наші переваги

Знижки для постійних клієнтів

Знижки для постійних клієнтів

Розміщуючи замовлення у нас, Ви автоматично берете участь в накопичувальній програмі від Forbox. Для цього достатньо вказувати єдиний номер телефону. Розмір знижки нараховується індивідуально і залежить від загального обсягу замовлень.

Можливість вибору товару в офісі

Можливість вибору в офісі

У Вас завжди є можливість оцінити якість товару і подивитися на нього вживу в нашому офісі . Для цього достатньо поставити сподобалися позиції на резерв, оформивши замовлення на сайті.

Надійність. Гарантія виконання замовлення

Надійність. Гарантія виконання замовлення

Ми дорожимо своєю репутацією тому беремо гроші вперед тільки за ті замовлення, які готові оперативно виконати. Здійснюючи передоплату, Ви можете бути впевнені, що отримаєте замовлений товар.

Гарантія повернення і обміну товару

Гарантія повернення і обміну товару

Ми виконуємо зобов'язання по поверненню та обміну товару. Якщо з якихось причин товар не підійшов Вам, зробити повернення або обмін товару не є проблемою. Детальніше ...

Акції подарунки та спеціальні пропозиції

Акції та знижки

Більшість товарів реалізується з власного складу, що дає нам можливість пропонувати клієнтам найцікавіші унікальні знижки та акції на продукцію. Не пропустіть - підписуйтесь на наш канал в соціальних мережах.

Доставка товарів на вибір

Доставка товару на вибір

Якщо у Вас немає можливості приїхати до нас в офіс, але є сильне бажання поміряти дві позиції, замовте доставку двох позицій на вибір. Здійснюємо по території Києва.

Оригінальні фото і відео товару

Оригінальні фото і відео

Ми намагаємося розмістити максимально розширену інформацію про товар. Для цих цілей на сайті розміщено безліч оригінальних фотографій і відео. Підписуйся на канал YouTube або Instagram , щоб бути в курсі.